Reklama

Reklama

Wójt Karol Ponikowski z absolutorium

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Gmina Adamów

Wójt Karol Ponikowski z absolutorium  - Zdjęcie główne

foto Gmina Adamów

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Informacje łukowskie Na ostatniej sesji rady gminy Adamów przyjęli sprawozdanie za wykonany budżet i udzielili wójtowi absolutorium

Reklama

Podczas ostatniej sesji rady gminy,która odbyła się w Domu Kultury – Pomnik Czynu Bojowego Kleeberczyków w Woli Gułowskiej radni jednomyślnie opowiedzieli się za udzieleniem wotum zaufania i absolutorium dla wójta Karola Ponikowskiego.

 

Udzielenie wójtowi absolutorium oznacza stwierdzenie prawidłowości działań finansowo-gospodarczych i jest wyrazem pozytywnej oceny działalności wójta za miniony rok.

Podczas sesji wójt podziękował radnym za przyjęcie uchwał oraz podkreślił rolę dobrej współpracy pomiędzy nim a radnymi i sołtysami. Wójt złożył Nie zabrakło także podziękowań dla kierowników jednostek oraz pracowników samorządowych.

 

Podziękowania wójt skierował również do Elżbiety Skwarek,skarbnik gminy Adamów  za ciężką pracę nad budżetem i do Jolanty Biaduń, sekretarz gminy. Wójt Ponikowski wspomniał też o inwestycjach i wydarzeniach, jakie miały miejsce w minionym roku oraz stwierdził, że "dużo jeszcze przed nami". 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy