Reklama

Reklama

Wojcieszkowska Przestrzeń Aktywności Rekreacji i Kultury „W.P.A.R.K.” zaprasza do współpracy

Opublikowano:
Autor:

Wojcieszkowska Przestrzeń Aktywności Rekreacji i Kultury „W.P.A.R.K.” zaprasza do współpracy - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Informacje łukowskie GMINA WOJCIESZKÓW 16 organizacji pozarządowych, grup nieformalnych, przedsiębiorców oraz instytucji zgłosiło chęć działania na rzecz dobra wspólnego, jakim jest park w Wojcieszkowie.

Reklama

Od września 2022 r. lokalne partnerstwo zawarte pomiędzy Gminną Biblioteką Publiczną w Wojcieszkowie, Kamilem Zbietką oraz Szkołą Podstawową w Wojcieszkowie realizuje projekt pt. „W.P.A.R.K.” (Wojcieszkowska Przestrzeń Aktywności Rekreacji i Kultury), który dofinansowany jest ze środków Programu „Lokalne Partnerstwa PAFW” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.   Na realizację projektu partnerstwo otrzymało kwotę 80 tys. zł.

Do wspólnego działania zadeklarowało się 16 organizacji pozarządowych, grup nieformalnych, przedsiębiorców oraz instytucji:

- Urząd Gminy w Wojcieszkowie 

- OSP Wojcieszków

- Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej w Wojcieszkowie

- Koło Gospodyń Wiejskich w Wojcieszkowie

- Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Dragon Wojcieszków

- Bractwo Motocyklowe 808

- Rowerowy Wojcieszków

- Morsy Wojcieszków

- Towarzystwo Przyjaciół Wojcieszkowa

- Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Wojcieszków

- Fundacja Helix Farm

- Równać Szanse Wojcieszków

- Pasieka Jupik

- Sklepy Spożywcze Lewiatan Jarosław Pycka

- Mila School

- Centrum Rolniczo-Ogrodnicze Rol-Netka

Do tej pory odbyło się kilka spotkań, których efektem był wybór tablic edukacyjnych i gier terenowych, stworzenie tablic historycznych oraz ławek.

Wszystkie elementy zostaną zamontowane już niedługo w Wojcieszkowskim parku. - Planujemy również wyczyścić stary staw w parku, zorganizować rajd rowerowy, jak również festyn dla lokalnej społeczności oraz seans kinowy pod chmurką. Nasze partnerstwo jest cały czas otwarte. Zapraszamy do współpracy kolejne chętne przedsiębiorstwa oraz organizacje. Wystarczy zgłosić się pisząc na profil WPARK na facebooku – mówi Kamil Zbietka, lider programu Lokalne Partnerstwa PAFW.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy