Reklama

Reklama

W Gołąbkach powstaje, drugi w gminie Łuków, klub seniora

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

W Gołąbkach powstaje, drugi w gminie Łuków, klub seniora - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Informacje łukowskie Placówka ma rozpocząć działalność w lipcu, a chętni już mogą się zapisywać.

Reklama

Pierwszy klub seniora powstał we wrześniu 2018 roku w Klimkach. Przez dwa lata był finansowany z pieniędzy unijnych, a od listopada ubiegłego roku koszt utrzymania placówki przejęła na siebie gmina.

Klub Seniora w Gołąbkach z siedzibą w miejscowej świetlicy wiejskiej, będzie działał wyłącznie dzięki środkom samorządu.

Starsi mieszkańcy gminy Łuków będą mogli spotykać się na zajęciach kulturalnych, rekreacyjnych oraz integracyjnych. Klub będzie oferować m.in. zajęcia ruchowe i rękodzielnicze, a także wyjazdy tematyczne. Seniorzy będą mogli wymieniać się doświadczeniami, rozwijać swoje pasje i miło spędzać czas w towarzystwie rówieśników.

 

Świetlica w Gołąbkach już została doposażona w niezbędny sprzęt, który będzie uzupełniany również po otwarciu klubu, w zależności od potrzeb. Placówka ma być czynna w dni robocze przez cztery godziny dziennie, a z jej oferty będą mogli korzystać mieszkańcy gminy Łuków w wieku co najmniej 60 lat. Zainteresowane osoby powinny wypełnić niezbędne dokumenty i złożyć je Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Łukowie. Formularze w formie papierowej można pobrać osobiście, a w wersji elektronicznej ze strony Gminy Łuków, natomiast po 1 lipca także w siedzibie Klubu Seniora w Gołąbkach.

 

Dodatkowe informacje są udzielane w pokoju numer 12 GOPS w Łukowie bądź telefonicznie pod numerem: 25 798 21 59, od poniedziałku do piątku między 10.00 a 14.00.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy