Udało się złowić prawie 200 kg ryb!!!

Opublikowano: Aktualizacja:
Autor: | Zdjęcie: Gminny Ośrodek Kultury w Milanowie

Udało się złowić prawie 200 kg ryb!!! - Zdjęcie główne

W zawodach wzięli udział członkowie Integracyjnego Stowarzyszenia Wędkarzy Ziemi Łukowskiej "Miś" | foto Gminny Ośrodek Kultury w Milanowie

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Informacje łukowskieII Ogólnopolskie Zawody Wędkarskie Osób Niepełnosprawnych "Kolega na Medal" zakończyły się wielkim sukcesem. W zawodach udało się złowić łącznie 196,71 kg ryb, co stanowi imponujący wynik i świadczy o wysokim poziomie rywalizacji. W zawodach wzięli udział również członkowie Integracyjnego Stowarzyszenia Wędkarzy Ziemi Łukowskiej "Miś".

W klasyfikacji indywidualnej pierwsze miejsce zajął Eugeniusz Błaszczak z wynikiem 25,86 kg. Drugie miejsce przypadło Arturowi Świerkowi, który złowił 25,25 kg ryb. Na trzecim miejscu uplasował się Marian Staniak z wynikiem 18,36 kg. Kolejne miejsca zajęli Henryk Młot (12,71 kg), Łukasz Mosionek (9,79 kg) oraz Marcin Boguszewski (9,28 kg).

Specjalne wyróżnienia trafiły do Łukasza Mosionka za pierwszą złowioną rybę, Mariana Staniaka jako najstarszego zawodnika oraz Filipa Rosłonia jako najmłodszego uczestnika. Eugeniusz Błaszczak otrzymał również puchar za największą rybę zawodów – karpia o wadze 6,8 kg.

Klasyfikacja Drużynowa

W klasyfikacji drużynowej najlepsza okazała się para Marian Staniak - Bartłomiej Dmowski z wynikiem 32,85 kg. Drugie miejsce zajęli Eugeniusz Błaszczak i Jolanta Młot (31,25 kg), a trzecie miejsce przypadło drużynie Artur Świerk - Artur Kurowski (25,35 kg). Kolejne miejsca zajęli Henryk Młot - Krzysztof Odolak (22,08 kg) oraz Aleksander Olejarczyk - Piotr Swat (18,14 kg).