Reklama

Reklama

Remont Ośrodka Zdrowia w Stoczku Łukowskim

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Informacje łukowskie Remont Ośrodka Zdrowia w Stoczku Łukowskim przez Szpital Powiatowy w Łukowie jest realizowany zgodnie z założeniami.

Reklama

Zostały ukończone prace wyburzeniowe i izolacyjne oraz przebudowa ścian i nadproży. Trwa montaż instalacji elektrycznej, sanitarnej i centralnego ogrzewania. W części pomieszczeń wykonane są posadzki i trwają przygotowania do montażu stolarki okiennej i prac tynkarskich.

 Zadanie swoim zakresem obejmuje modernizację całego budynku o powierzchni ok. 1 600 m2 wraz z rozbudową o nowy szyb windowy oraz zagospodarowaniem terenu i budową parkingu. Po przeprowadzeniu prac modernizacyjnych w budynku Przychodni Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Stoczku Łukowskim będą się znajdowały :

 

- Poradnia POZ,

- Zespół Ratownictwa Medycznego,

- Rehabilitacja,

- Apteka,

- Warsztaty Terapii Zajęciowej.

Inwestycja ma na celu poprawę warunków i dostępności do usług medycznych dla mieszkańców Miasta i gminy Stoczek Łukowski. Powiał Łukowski pozyskał środki na w/w zadanie z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy