Reklama

Reklama

Razem na dobre i na złe od 50 lat! Jubileusz Złotych Godów w Gminie Stoczek Łukowski

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Informacje łukowskie GMINA STOCZEK ŁUKOWSKI W sali widowiskowej Gminnej Biblioteki Publicznej w Starych Kobiałkach została zorganizowana uroczystość z okazji jubileuszu pożycia małżeńskiego par obchodzących 50-lecie małżeństwa.

Reklama

Małżonkowie przybyli do siedziby biblioteki w środę 23 listopada. Uroczystość prowadziła  Iwona Brodzik – dyrektor GBP w Starych Kobiałkach. Na terenie gminy Stoczek Łukowski jest 15 par małżeńskich, które składały sobie śluby w 1972 roku, a którym szczęście oraz zdrowie dopisało i pozwoliło doczekać tego pięknego jubileuszu.

Jubilaci zostali odznaczeni Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, które w  imieniu Pana Prezydenta RP Andrzeja Dudy wręczył Jubilatom Wójt Gminy Stoczek Łukowski Marek Czub.  Jubilaci otrzymali także nagrody finansowe, które – decyzją Rady Gminy Stoczek Łukowski - zostały wręczone w gminie Stoczek Łukowski po raz pierwszy. Nie zabrakło życzeń, gratulacji i okazania szacunku za wytrwałość i małżeńską wierność.

 Uroczystość zakończyła się koncertem przygotowanym przez instruktorów Gminnej Biblioteki Publicznej w Starych Kobiałkach: Iwonę Gastołek oraz Artura Piskorza oraz przyjęciem – z tortem i szampanem. Jubileuszowa uroczystość była także okazją do przekazania Jubilatom życzeń oraz okazania szacunku za wytrwałość i małżeńską wierność. Medalami za długoletnie pożycie małżeńskie udekorowali Jubilatów: wójt Marek Czub, Sekretarz Gminy Tomasz Kruk, Zbigniew Bogusz – Naczelnik Wydziału Inwestycyjnego, Marcin Sałasiński – Skarbnik Gminy, Agnieszka Więckowska – Inspektor UG

 

 Medalami za długoletnie pozycie małżeńskie udekorowali Jubilatów: wójt Marek Czub, Sekretarz  Gminy Tomasz Kruk, Zbigniew Bogusz – Naczelnik Wydziału Inwestycyjnego, Marcin Sałasiński – Skarbnik Gminy, Agnieszka Więckowska – Inspektor UG.

 

 MEDALAMI ZA DŁUGOLETNIE POŻYCIE MAŁŻEŃSKIE ODZNACZONO:

Wiesławę i Jana Baranków z Jagodnego

Barbarę i Edwarda Basków ze Starej Prawdy

Mariannę i Tadeusza Dynków z Jamielnego

Romualdę i Henryka Lasockich ze Zgórznicy

Wandę i Zdzisława Maciejaków z Szyszek

Jadwigę i Stanisława Mączków z Nowych Kobiałek

Jadwigę i Kazimierza Nogów z Jamielnego

Irenę i Eugeniusza Olkowiczów z Łosińca

Halinę i Ryszarda Pasików z Kisielska

Janinę i Edwarda Penszkalów z Mizar

Mariannę i Jana Piskorzów z Kisielska

Sabinę Pyrę (wdowa) z Jamielnego

Halinę i Ryszarda Szerszeniów z Wólki Różańskiej

Krystynę i Henryka Wołoszków z Jamielnika – Kolonii

Sławomirę i Eugeniusza Zientarów z Jamielnika – Kolonii

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy