Reklama

Reklama

Przed sesją wręczono wyróżnienia. Dla uzdolnionych uczniów i pasjonata gry na harmonijce

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Informacje łukowskie Przed 71. sesją Rady Miasta Łuków miała miejsce miła uroczystość. Władze miasta wręczyły podziękowania mieszkańcom reprezentującym Łuków zarówno w sterze kultury i edukacji oraz odnoszącym sukcesy w tych dziedzinach.

Reklama

Jako pierwsi podziękowania otrzymali uczniowie łukowskich szkół podstawowych: Marta Wardak z klasy 8b Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łukowie oraz Aleksandra Kaźmierczak i Bartosz Szczepaniak z klas 8d i 8a Szkoły Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Łukowie. Osoby te - odnoszące bardzo dobre wyniki w nauce i posiadające średnią z przedmiotów powyżej 5.0 - znalazły się w grupie zaledwie ponad 150-tu stypendystów Marszałka Województwa Lubelskiego w ramach programu „Lubelskie wspiera uzdolnionych 2021-2023”.  

Podziękowania od burmistrza Piotra Płudowskiego i Przewodniczącego Rady Miasta Krzysztofa Oklińskiego otrzymał też pan Andrzej Wojtuś, pasjonat gry na harmonijce ustnej i miłośnzik kultury ludowej. Jako osoba znana społeczności lokalnej od lat uświetnia on swoją obecnością szereg wydarzeń patriotycznych i kulturalnych organizowanych w Łukowie, takich jak m.in. „Koncert Kolęd i Słodkich Serc”. A. Wojtuś w przeszłości zdobył statuetkę „Łukowskiego Złotego Niedźwiedzia”, koncertował też przed papieżem Janem Pawłem II.   Osobom wyróżnionym życzymy dalszego rozwoju, doskonalenia wiedzy i umiejętności, a przede wszystkim wielu sukcesów. Dziękujemy też za godne reprezentowanie naszego Miasta.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy