Reklama

Reklama

Powiat łukowski: Szkoły i przedszkola uczą w formie hybrydowej. Sprawdź, o które placówki chodzi

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay - zdjęcie ilustracyjne

Powiat łukowski: Szkoły i przedszkola uczą w formie hybrydowej. Sprawdź, o które placówki chodzi - Zdjęcie główne

Szkoły i przedszkola uczą w formie hybrydowej. Sprawdź, o które placówki chodzi | foto Pixabay - zdjęcie ilustracyjne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Informacje łukowskie Cztery szkoły i jedno przedszkole w powiecie łukowskim, w tym dwie placówki w Łukowie, funkcjonują w trybie hybrydowym z powodu koronawirusa. Żadna z placówek oświatowych nie uczy całkowicie zdalnie.

Reklama

Z powodu czwartej fali pandemii koronawirusa trochę szkół i przedszkoli zmieniło stacjonarną formę nauczania na zdalną lub hybrydową. W województwie lubelskim zdecydowało się na to ponad 220 placówek.

 
- Dane dotyczą placówek, w których dyrektor - na podstawie pozytywnej opinii właściwego powiatowego inspektora sanitarnego oraz po uzyskaniu zgody organu prowadzącego – zawiesił tradycyjną formę zajęć dla wszystkich oddziałów w szkole lub wprowadził zdane nauczanie tylko dla określonej grupy uczniów, klas lub oddziałów oraz placówek. Dane opracowano na podstawie informacji przekazanej przez dyrektorów szkół i placówek - informuje Kuratorium Oświaty w Lublinie.
 
W powiecie łukowskim w formie hybrydowej działa pięć placówek. Wśród nich są: Przedszkole im. Misia Uszatka w Adamowie, Szkoła Podstawowa im. Janiny i Jana Dębowskich w Dębowicy, Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Starej Prawdzie oraz dwie placówki w Łukowie, czyli Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałymi dwujęzycznymi oraz Szkoła Podstawowa nr 5. Dane pochodzą z 15 grudnia.
 
Dodatkowo, zgodnie z nowymi obostrzeniami od 20 grudnia do 10 stycznia wszystkie szkoły mają przejść na tryb zdalny.
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy