Reklama

Reklama

POWIAT ŁUKOWSKI. Będą budować windy aby ulżyć niepełnosprawnym

Opublikowano:
Autor:

POWIAT ŁUKOWSKI. Będą budować windy aby ulżyć niepełnosprawnym  - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Informacje łukowskie W Starostwie Powiatowym w Łukowie starosta Dariusz Szustek oraz wicestarosta Janusz Koziol podpisali umowy z Gmina Serokomla oraz Gmina Stoczek Łukowski na realizację projektów w ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami III” dofinansowanych z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Reklama

Realizacją Programu w Powiecie Łukowskim zajmuje się Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Łukowie. 

W ramach tego Programu Powiat Łukowski pozyskał środki z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w wysokości 309 tys zł na realizację następujących projektów:

-  „Gmina bez barier”- dobudowa zewnętrznej windy w budynku urzędu gminy. Realizatorem projektu jest Gmina Serokomla. Koszt całkowity projektu 201 tys zł w tym: 131 tys. zł udział własny, 70 632 zł środki PFRON.

- „Urząd bez barier”- dobudowa zewnętrznej windy do budynku urzędu miasta i gminy oraz pomieszczenia higieniczno – sanitarnego. Realizatorem projektu jest Gmina Stoczek Łukowski w porozumieniu z Miastem Stoczek Łukowski. Koszt całkowity projektu 681 tys.  zł w tym: 531 tys. zł udział własny; 150 tys. zł środki PFRON.

- „Likwidacja barier w urzędzie Gminy Stanin”- dobudowa zewnętrznej windy w budynku urzędu gminy. Realizatorem projektu jest Gmina Stanin. Koszt całkowity projektu 255 tys. zł w tym: 165 tys. zł udział własny; 89 tys. zł środki PFRON.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy