Transmisja na żywo będzie prowadzona na oficjalnym profilu burmistrza na Facebooku.
To drugie spotkanie burmistrza z Internautami, organizowane w nowej formule - zakładające, że na pytania zadawane przez Internautów burmistrz będzie odpowiadał na bieżąco, jeszcze w trakcie transmisji. Tematem rozmów będą aktualne sprawy miejskie, a także plany i wyzwania na przyszłość. To dobra okazja, by zapytać o konkretne inwestycje, codzienne problemy, a także podzielić się własnymi pomysłami na to, jak powinno rozwijać się miasto.
- Serdecznie zachęcamy do rezerwacji czwartkowego wieczoru i dołączenia do transmisji. Liczymy na Państwa obecność i konstruktywną rozmowę - zaprasza burmistrz.

Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.