Piotr Kisiel zajął czwarte miejsce w Mistrzostwach Polski w warcabach. Wielkie gratulacje!

Autor:

Piotr Kisiel zajął czwarte miejsce w  Mistrzostwach Polski w warcabach. Wielkie gratulacje! - Zdjęcie główne

Informacje łukowskie Jest powód do dumy! Łukowianin Piotr Kisiel po raz kolejny udowodnił, że potrafi logicznie i strategicznie myśleć, co dało mu 4 miejsce w Polsce wśród graczy w warcaby. Piotr był o krok od tytułu Mistrza Polski – zabrakło jednego dobrego ruchu.

Zabrakło jednego poprawnie wykonanego ruchu,  a IV Mistrzostwa Polski w warcabach 64 polowych aktywnych  zakończyłyby się dla  Piotr Kisiel na 1 miejscu.  Tym razem łukowianin musi  pocieszyć się 4 miejscem. Zawody odbyły się Tczewie, Piotr Kisiel zaprezentował się dobrze, bo wygrał 3 partie, zremisował 3 i jedną decydującą przegrał, co sprawiło, że uplasował się poza podium.
       - Dziękuję bardzo za duże wsparcie, ale tym razem nie udało się zdobyć medalu, cieszę się mogłem reprezentować Łuków na  zawodach ogólnopolskich. Dziękuję trenerom Jackowi Grodeckiemu oraz Bogusławowi Mojzychowi za przygotowanie mnie do rywalizacji, za wiele spędzonych godzin nad planszą. Liczę, że na następnych zawodach będzie lepiej – mówi Piotr Kisiel.