Reklama

Reklama

Odeszła Barbara Król, nauczycielka Szkoły Podstawowej w Zagoździu. Była cenionym pedagogiem

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Odeszła Barbara Król, nauczycielka Szkoły Podstawowej w Zagoździu. Była cenionym pedagogiem - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Informacje łukowskie Zmarła Barbara Król, wieloletnia nauczycielka i wychowawczyni Publicznej Szkoły Podstawowej im. St. Grafika w Zagoździu.Odeszła 5 maja 2022 r. w wieku 59 lat.

Reklama

Pani Barbara dała się poznać jako osoba wyjątkowo sumienna i obowiązkowa. Wielokrotnie nagradzana nagrodą Dyrektora. Była bardzo lubiana przez współpracowników.

Tak żegna ją społeczność szkoły w Zagoździu:

„ Nikt z nas  nie przypuszczał, myślę, że i Ty sama, że nie poradzisz sobie z tą chorobą. Wszyscy mieliśmy nadzieję, że wrócisz do codziennych obowiązków, by realizować swoje nowe plany i zamierzenia… Jednak stało się inaczej… Żadne słowa nie są w stanie wyrazić tego, co czujemy. Tak trudno uwierzyć, że Ciebie już nie ma, że nie zobaczymy Cię w klasie, pokoju nauczycielskim, na korytarzu szkolnym, na uroczystościach szkolnych. Dziękujemy Ci Basiu za to, że byłaś na co dzień z nami, za Twoje pogodne usposobienie, za życzliwość wobec wszystkich, za każdy gest przychylności i koleżeństwa.

Basia Król, nasza koleżanka, kochała swoją pracę, a dobro dziecka było dla niej zawsze najważniejsze. Tak jak umiała, pomagała uczniom, rodzicom i nam, nauczycielom.

 Żegnamy Cię jako naszą serdeczną koleżankę i przyjaciółkę, z którą przepracowaliśmy wiele lat, słowami ks. Jana Twardowskiego ,,Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych”   

 Dyrektor, Rada Pedagogiczna, pracownicy, uczniowie i rodzice " 

Uroczystości pogrzebowe śp. Barbary Król odbędą się  7 maja o godz.11:00 w kościele parafialnym w Jedlance, po czym nastąpi złożenie ciała  Zmarłej na cmentarzu parafialnym. Różaniec przed mszą św.o godz.10:30.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE