Reklama

Reklama

Nowy Komendant Komisariatu Policji w Stoczku Łukowskim.To nadkom. Andrzej Czerski

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Nowy Komendant Komisariatu Policji w Stoczku Łukowskim.To nadkom. Andrzej Czerski  - Zdjęcie główne

KPP Łuków

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Informacje łukowskie Komendant Powiatowy Policji w Łukowie podinsp. Leszek Misiak powołał wczoraj 16 lutego na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Stoczku Łukowskim nadkom. Andrzeja Czerskiego. Zastąpi on na tym stanowisku podinsp. Krzysztofa Skwarka, który odszedł na emeryturę.

Reklama

I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Łukowie mł. insp. Marek Lubański wręczył nadkom. Andrzejowi Czerskiemu rozkaz o powołaniu na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Stoczku Łukowskim. Nowemu Komendantowi życzył sukcesów i satysfakcji z wykonywania obowiązków na nowym stanowisku.

 Nadkom. Andrzej Czerski podziękował za zaufanie i zapewnił o pełnej gotowości do służby na nowym stanowisku. Obiecał też, że dołoży wszelkich starań, by zapewnić wysoki poziom poczucia bezpieczeństwa mieszkańcom.

 

  - Nowy Komendant Komisariatu z policją związany jest od 1992 roku i od tej pory pełnił służbę na różnych stanowiskach wykonawczych Wydziału Prewencji. Od 2017 roku nadkom. Czerski był Zastępcą Komendanta Komisariatu Policji w Stoczku Łukowskim, a od dzisiaj to on pokieruję jednostką i podległymi policjantami - informuje Marcin Józwik z KPP w Łukowie.

 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy