reklama

Nowe władze strażackie w gminie Wojcieszków

Opublikowano:
Autor:

Nowe władze strażackie w gminie Wojcieszków - Zdjęcie główne
Autor: OSP Wojcieszków

reklama
Udostępnij na:
Facebook
Informacje łukowskieDruhowie z OSP Wojcieszków weszli w skład nowego Zarządu Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP.

Przedstawiciele jednostki będą pełnić ważne funkcje związane z koordynacją działalności strażackiej na terenie gminy.

Na kolejną kadencję funkcję komendanta gminnego powierzono druhowi Konradowi Dębkowi.

Stanowisko zastępcy komendanta gminnego ds. obrony cywilnej i ochrony ludności objął druh Przemysław Szymecki.

Z kolei przewodniczącym Komisji Rewizyjnej Zarządu Oddziału Gminnego ponownie został druh Michał Świder.

Przedstawiciele OSP Wojcieszków pogratulowali nowo wybranym druhom i podkreślili, że nadal będą angażować się w działania służące poprawie bezpieczeństwa mieszkańców gminy.

Nowe władze samorządu strażackiego mają kontynuować współpracę pomiędzy jednostkami oraz wspierać rozwój ochrony przeciwpożarowej na terenie gminy Wojcieszków.

reklama

fot. OSP Wojcieszków

 

reklama
reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama
logo