Przedstawiciele jednostki będą pełnić ważne funkcje związane z koordynacją działalności strażackiej na terenie gminy.
Na kolejną kadencję funkcję komendanta gminnego powierzono druhowi Konradowi Dębkowi.
Stanowisko zastępcy komendanta gminnego ds. obrony cywilnej i ochrony ludności objął druh Przemysław Szymecki.
Z kolei przewodniczącym Komisji Rewizyjnej Zarządu Oddziału Gminnego ponownie został druh Michał Świder.
Przedstawiciele OSP Wojcieszków pogratulowali nowo wybranym druhom i podkreślili, że nadal będą angażować się w działania służące poprawie bezpieczeństwa mieszkańców gminy.
Nowe władze samorządu strażackiego mają kontynuować współpracę pomiędzy jednostkami oraz wspierać rozwój ochrony przeciwpożarowej na terenie gminy Wojcieszków.
fot. OSP Wojcieszków
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.