Reklama

Reklama

Można zorganizować zajęcia dla dzieci z leśnikami. Lekcja z leśnikiem i ognisko

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadleśnictwo Łuków

Można zorganizować zajęcia dla dzieci z leśnikami. Lekcja z leśnikiem i ognisko - Zdjęcie główne

Nadleśnictwo Łuków | foto Nadleśnictwo Łuków

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Informacje łukowskie Nadleśnictwo Łuków zaprasza wszystkich do udziału w zajęciach edukacyjnych prowadzonych przez swoich pracowników.

Reklama

Najchętniej odwiedzanym miejscem na terenie łukowskich lasów, jest ścieżka edukacyjna w rezerwacie Jata i wiata edukacyjna „Ostoja” wraz z miejscem na ognisko. Tutaj też najczęściej odbywają się lekcje z leśnikiem dla grup zorganizowanych. Aby zorganizować taka lekcję, wystarczy telefonicznie zarezerwować termin  lekcji, wypełnić wniosek znajdujący się na stronie internetowej Nadleśnictwa Łuków i zapoznać się z regulaminem korzystania z obiektu. Potem pozostaje tylko zamówić odpowiednią pogodę, przygotować ubranie do lasu, zabrać ze sobą kiełbaski na ognisko i przyjechać na umówioną godzinę. Leśnicy zapewnią: ciekawe opowieści, sporą dawkę wiedzy leśnej, kilka kilometrów spaceru, towarzystwo komarów i drewno na ognisko.

Zajęcia edukacyjne z leśnikiem są bezpłatne.  

Lekcję z leśnikiem i ognisko można zorganizować również na terenie leśnictw Dąbrówka, Jagodne i Sarnów (wiaty przy leśniczówkach).

Osoby odwiedzające Jatę indywidualnie mogą wędrować wyznaczonymi szlakami po rezerwacie bez potrzeby zgłaszania tego pracownikom Nadleśnictwa Łuków.  Pierwszeństwo w korzystaniu z wiat mają grupy zorganizowane, które dokonały potwierdzonej rezerwacji.

 - Istnieje możliwość odpłatnego wynajęcia wiat w celu organizacji np. spotkań rodzinnych itp. Wynajęcie wiaty „Ostoja” kosztuje 605 zł brutto, pozostałe wiaty udostępniamy w cenie 300 zł brutto – informują leśnicy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy