Reklama

Reklama

Miasto Łuków z wyróżnieniem SGH. Za dobre praktyki w obsłudze przedsiębiorców

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: UM Łuków

 Miasto Łuków z wyróżnieniem SGH. Za dobre praktyki w obsłudze  przedsiębiorców  - Zdjęcie główne

foto UM Łuków

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Informacje łukowskie Miasto Łuków otrzymało tytuł „Gminy na 5!” przyznany przez studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Tytuł przyznano po badaniach realizowanych przez uczelnię, dotyczących m.in. dobrych praktyk w obsłudze przedsiębiorców, jak też jakości komunikacji w Internecie.

Reklama

Badania zrealizowane przez studentów SGH dotyczyły tego, jak gminy w Polsce traktują i obsługują przedsiębiorców. Reprezentanci uczelni zwrócili uwagę na komunikację jednostronną, czyli przekazywanie informacji z wykorzystaniem oficjalnych portali internetowych urzędów miast i gmin oraz dwustronną poprzez pocztę elektroniczną. Sprawdzano m.in. otwartość urzędników do interesantów, czy terminowość i kompleksowość przekazywanych informacji. Ponadto do urzędów w całym kraju zgłaszali się „tajemniczy klienci” zainteresowani zainwestowaniem środków na terenie miasta bądź gminy.

 Ze względu na wayjątkowe okoliczności związane zarówno z pandemią, jak i wojną za wschodnią granicą Polski, zdecydowano o uwzględnieniu w badaniu aktywnej komunikacji urzędów w tych obszarach. Sprawdzano między innymi, czy gminy publikują informacje na temat bieżącej sytuacji Ukraińców w kraju i czy informują o trwających akcjach pomocowych. Badanie obejmujące 669 urzędów miast i gmin przeprowadzili studenci z Instytutu Przedsiębiorstwa, Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

 Miasto Łuków uzyskując tytuł „Gmina na 5!” znalazło się w gronie 5 wyróżnionych gmin w województwie lubelskim.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy