Reklama

Reklama

Łukowianie mogą spodziewać się podatków

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Miasto Łuków

Łukowianie mogą spodziewać się podatków - Zdjęcie główne

Ważny komunikat dla mieszkańców | foto Miasto Łuków

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Informacje łukowskie Od 13 do 28 lutego pracownicy upoważnieni przez burmistrza Łukowa będą doręczać mieszkańcom Łukowa decyzje w sprawie zobowiązań pieniężnych w 2023 roku.

Reklama

Osoby doręczające decyzje w sprawie wymiaru podatku od nieruchomości, rolnego i leśnego oraz łącznego zobowiązania pieniężnego na rok 2023 nie mają uprawnień do pobierania wpłat podatków wynikających z decyzji. Wpłat można dokonywać w kasie Urzędu Miasta lub na rachunek bankowy znajdujący się na odwrocie decyzji. Decyzje należy pokwitować czytelnym podpisem wraz ze wskazaniem daty odbioru.

Wszelkich informacji na temat wymiaru podatków na rok podatkowy 2023 udzielają pracownicy Referatu Podatków, Opłat Lokalnych i Niepodatkowych Należności Budżetowych Urzędu Miasta Łuków, ul. Piłsudskiego 17 , pok. Nr 2 i 3, tel. 25 797 66 14 i 25 797 66 15.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy