Reklama

Reklama

ŁUKÓW Żłobek nr 1 już działa (GALERIA I WIDEO)

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Informacje łukowskie Kosztował 2.4 mln zł. Powstał w 15 miesięcy.

Reklama

W poniedziałek 8 lutego odbyło się otwarcie pierwszego samorządowego żłobka. Powstał on przy ul. Piłsudskiego w ramach Programu Maluch+.  Miasto Łuków otrzymało od wojewody dotację z budżetu państwa na dofinansowanie zadania pt. „Utworzenie w 2020 roku 48 nowych miejsc w instytucjach opieki nad dziećmi w wieku do lat trzech, w tym w zakresie wydatków inwestycyjnych: budowa budynku żłobka miejskiego oraz zakup pierwszego wyposażenia nowoutworzonych miejsc w Żłobku nr 1.

Całkowita wartość projektu opiewała na kwotę 2,4 mln zł. Dotacja to 1,58 mln zł.

Wykonawcą żłobka była firma TENEO z  Warszawy. Zakres prac?  Budowę jednokondygnacyjnego, wolnostojącego, niepodpiwniczonego budynku żłobka  dla 48 dzieci o powierzchni zabudowy ok. 430 m2 i kubaturze równej 2187 m3; Wyposażenie kosztowało 261 tys. zł. Obejmowało dostawę i montaż mebli oraz wyposażenia budynku, w tym zabawki, pomoce dydaktyczne, sprzęt AGD, sprzęt administracyjno – biurowy. Dostawę pierwszego wyposażenia żłobka zrealizowały 4 firmy: Moje  Bambino z Łodzi, Grupa Invest Sp. z o.o. z Leżajska, UNIGASTRO z Wrocławia i BTM-KOM z Łukowa.

 

Od złożenia wniosku do otwarci żłobka minęło 15 miesięcy. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy