Reklama

Reklama

ŁUKÓW. "Rolnik" będzie współpracował z siedleckim Uniwersytetem Przyrodniczo - Humanistycznym

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

ŁUKÓW. "Rolnik" będzie współpracował z siedleckim Uniwersytetem Przyrodniczo - Humanistycznym  - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Informacje łukowskie 29 września w Rektoracie UPH podpisano umowę o współpracy Zespołu Szkół nr 3 im. Władysława St. Reymonta w Łukowie z Uniwersytetem Przyrodniczo – Humanistycznym w Siedlcach.

Reklama

Uniwersytet reprezentowali : prof. dr hab. Mirosław Minikna JM Rektor UPH, prof. dr hab. Barbara Biesiada – Drzazga - prorektor ds. studiów, prof. dr hab. Marek Gugała -  dziekan Wydziału Agrobioinżynierii i Nauk o Zwierzętach i dyrektorzy Instytutów prof. Dorota Banaszewska dyrektor Instytutu Zootechniki i Rybactwa i prof. Jacek Sosnowski dyrektor Instytutu  Rolnictwa i Ogrodnictwa.

Zespół Szkół reprezentowały dyrektor  Anna Pietrzak i Ewa Rzymowska-  nauczycielka przedmiotów zawodowych. Podmiotem realizującym umowę jest Wydział Agrobioinżynierii i Nauk o Zwierzętach UPH. Porozumienie ma na celu współpracę naukowo-dydaktyczną, w ramach której powstaną klasy patronackie o profilu technik agrobiznesu i technik ekonomista. Uczniowie szkoły będą brać udział w lekcjach akademickich i warsztatach prowadzonych przez wykładowców UPH. Ważnym elementem współpracy będzie realizacja wspólnych projektów studencko – uczniowskich, tak aby „Uniwersytet był w Szkole i Szkoła w Uniwersytecie".

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy