Reklama

Reklama

ŁUKÓW. Raper "Under" przestrzegał młodych przed używkami (WIDEO)

Opublikowano: wt, 3 sie 2021 08:28
Autor:

ŁUKÓW. Raper "Under" przestrzegał młodych przed używkami (WIDEO) - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Informacje łukowskie Marihuana i dopalacze wcale nie są ,,cool’’ i kłamstwem jest, że poprawiają komfort i ułatwiają sukces

Reklama

W Szkole Podstawowej nr 5 w Łukowie im. gen. Wł. Sikorskiego zainaugurowany został cykl warsztatów profilaktycznych motywujących dzieci i młodzież do aktywnego i wartościowego spędzania wolnego czasu - ,,Wychodzę z sieci”. - Projekt jest owocem współpracy Szkoły, Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Łukowie, (która projekt finansuje) oraz Fundacji – organizacji pozarządowej działającej w sferze działań pożytku publicznego, która autorski projekt koordynuje i realizuje. - informuje Marcin Rychta prezes Fundacji Cegiełkowo Pasja i Pomoc. 

Zajęcia poprowadził  Paweł Przewoźny z Siedlec szerzej w kręgach młodzieżowych (i  nie tylko) znany jako ,,Under” – twórca filmowy, raper, profilaktyk-motywator. Podczas spotkania dzielił się swoimi bogatym doświadczeniem życiowym, zaszczepiał w młodzieży pozytywną chęć i energię do działania i poszukiwania własnych dróg oraz pasji opartych na pozytywnych wartościach. W  warsztatach udział wzięli uczniowie klasy ósmych. W przeplatanej humorem opowieści, językiem młodzieżowej ,,nawijki’’ młodzi dowiedzieli się spraw naprawdę ważnych i popartych osobistym doświadczeniem ,,Undera’’.

Marihuana i dopalacze wcale nie są ,,cool’’ i kłamstwem jest, że poprawiają komfort i ułatwiają sukces... Nałogowe doznania uznane za przyjemne trwają tylko chwilę, by potem zagarnąć młodego człowieka na stałe w świat mroku, choroby, bierności i apatii… Prawdziwy ,,haj’’ to hobby i pasja wolna od nałogów i uzależnień, pełna prawdziwych zdarzeń, prawdziwych emocji, prawdziwych ludzi… I co najważniejsze: Każdy ma swój talent, którym może zadziwić świat! Ten pozytywny przekaz, dostosowany do odbiorców, ukazanie drogi życiowej, gdzie może zdarzyć się dużo dobrego, jeśli umiemy odrzucić zło… Przekonanie i przykład, że można zdobyć szczyty ciężką pracą, był cudowną lekcją profilaktyki przez duże P!

MATERIAL WIDEO

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.