Reklama

Reklama

ŁUKÓW. Radni PiS chcą uchwały wspierającej mundurowych

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

ŁUKÓW.  Radni PiS chcą uchwały wspierającej mundurowych  - Zdjęcie główne

Radny Robert Dołęga

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Informacje łukowskie 19 listopada radni z Klubu Prawo i Sprawiedliwość Rady Miasta złożyli do Urzędu Miasta wniosek o podjęcie uchwały w sprawie "wyrażenia poparcia i solidarności z polskim rządem i funkcjonariuszami służb Straży Granicznej, Policji i Wojska Polskiego, strzegącymi suwerenności naszego kraju poprzez ochronę nienaruszalności granicy polsko-białoruskiej."

Reklama

 - Jak napisaliśmy w piśmie do Przewodniczącego Rady Miasta celem w/w wniosku jest podjęcie przez Radę Miasta Łuków uchwały w sprawie wyrażenia poparcia i solidarności z polskim rządem i funkcjonariuszami służb Straży Granicznej, Policji i Wojska Polskiego, strzegącymi suwerenności naszego kraju poprzez ochronę nienaruszalności granicy polsko-białoruskiej - mówi Łuków24.pl radny Robert Dołęga z PiS. 


Jak argumentuje w dobie kryzysu na granicy wschodniej i wobec prób destabilizowania oraz niszczenia spójności  państwa i Unii Europejskiej, pogranicznicy i żołnierze szczególnie zasługują na uznanie i szacunek.

- Należy  docenić działania rządu i służb mundurowych dla naszego bezpieczeństwa i zachowania integralności naszych granic. Podejmując  tę uchwałę, podziękujmy w ten sposób osobom zaangażowanym w działania gwarantujące nam bezpieczeństwo. Pokażmy solidarność, troskę i poparcie tym wszystkim, którzy w tym trudnym okresie strzegą suwerenności naszego kraju. - mówi Dołęga. 

Wniosek popierają wszyscy radni z Klubu PiS:
 
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy