Reklama

Reklama

ŁUKÓW Porozmawiaj z burmistrzem. W czwartek 19 maja w „Czwórce”

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Informacje łukowskie Burmistrz Piotr Płudowski powraca do bezpośrednich, odbywających się w różnych częściach miasta spotkań z mieszkańcami poświęconych bieżącym sprawom w Łukowie, tym razem min. informacja na temat programu „Czyste Powietrze”.

Reklama

Burmistrz Piotr Płudowski powraca do bezpośrednich, odbywających się w różnych częściach miasta spotkań z mieszkańcami poświęconych bieżącym sprawom w Łukowie.

Najbliższe tego typu spotkanie zaplanowano w czwartek 19 maja w Szkole Podstawowej nr 4. Osoby, które skorzystają z zaproszenia burmistrza, będą mogły podzielić się m.in. swoimi spostrzeżeniami na temat ich najbliższej okolicy.

Spotkania z mieszkańcami Łukowa burmistrz Piotr Płudowski zainaugurował już w 2019 roku. Niestety z powodu wybuchu epidemii koronawirusa i wprowadzonych w związku z tym obostrzeń i ograniczeń kontaktów międzyludzkich, idea bezpośrednich rozmów z łukowianami musiała zejść na dalszy plan. Teraz, gdy zagrożenie jest już traktowane jako niewielkie, spotkania z burmistrzem - oprócz tych realizowanych co tydzień w mediach społecznościowych w Internecie - ponownie będą się odbywały w różnych miejscach w Łukowie. Najbliższe zaplanowano w czwartek 19 maja w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 4 w Łukowie przy ul. 11 listopada. Początek o godz. 18.00. Wstęp wolny.

Spotkanie - choć organizowane w miejscu sąsiadującym z osiedlami mieszkaniowymi - jest adresowane dla wszystkich mieszkańców Łukowa, bez względu na ich miejsce zamieszkania. W jego trakcie przedstawiona zostanie też informacja na temat programu „Czyste Powietrze” i możliwości otrzymania przez mieszkańców domów jednorodzinnych dofinansowania na inwestycje związane z wymianą starych i nieefektywnych źródeł ciepła na nowoczesne, a także dofinansowania na termomodernizacje budynków. Podczas spotkania burmistrza Piotra Płudowskiego z mieszkańcami, będzie też możliwość zadawania pytań na tematy związane z funkcjonowaniem miasta. Ponadto wciąż utrzymane będą piątkowe spotkania online burmistrza z Internautami. Spotkania te odbywają się na oficjalnym profilu burmistrza na Facebooku.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy