Reklama

Reklama

ŁUKÓW Co trzeba zrewitalizować w Łukowie? Burmistrz ogłosił konsultacje społeczne

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: UM Łuków

ŁUKÓW Co trzeba zrewitalizować w Łukowie? Burmistrz ogłosił konsultacje społeczne - Zdjęcie główne

foto UM Łuków

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Informacje łukowskie Burmistrz Łukowa zaprasza mieszkańców do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji. Władze miasta chcą poznać nasze uwagi, opinie i pomysły dotyczące rewitalizacji w Łukowie.

Reklama

Konsultacje rozpoczęły się  5 września i potrwają do  7 października. W ramach konsultacji odbędzie się otwarte spotkanie konsultacyjne - 3 października w siedzibie Urzędu Miasta Łuków (Sala konferencyjna) o godz. 16.00 oraz spacer studyjny 5 października o godz. 16.00 z Placu Narutowicza. Projekt uchwały w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji dostępny jest w BIP oraz w siedzibie UM Łuków w pok. Nr 7. Uwagi do projektu uchwały w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji można składać pisemnie poprzez wysłanie formularza zamieszczonego na stronie https://umlukow.bip.lubelskie.pl na adres: [email protected] lub listownie na adres Urzędu Miasta. Info: na stronie www.lukow.pl w zakładce „Gminny Program Rewitalizacji na lata 2023-2030”

 Informacje na stronie UM Łuków: https://umlukow.bip.lubelskie.pl/index.php?id=346

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy