Reklama

Reklama

Kto powinien otrzymać Odznakę Honorową za Zasługi dla Łukowa? Zgłoszenia kandydatów do końca marca

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: UM Łuków

Kto powinien otrzymać Odznakę Honorową za Zasługi dla Łukowa?  Zgłoszenia kandydatów do końca marca  - Zdjęcie główne

Odznaka Honorowa za Zasługi dla Łukowa | foto UM Łuków

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Informacje łukowskie Z tym pytaniem do mieszkańców naszego miasta zwracają się członkowie Komisji nadającej to wyróżnienie. Najbliższy termin składania kandydatur o nadanie Odznaki Honorową za Zasługi dla Łukowa mija z końcem marca.

Reklama

Wnioski z propozycjami osób lub podmiotów, które swoją działalnością społeczną i zawodową przyczyniają się do rozwoju kulturalnego, gospodarczego i społecznego Łukowa i którym warto wręczyć Odznakę Honorową za Zasługi dla Łukowa, należy składać do końca marca i do końca września do sekretariatu Urzędu Miasta Łuków. Komisja, do zadań której należy m.in. opiniowanie kandydatur, zobowiązana będzie czynić to w sposób bezstronny, a efekty swojej pracy przedstawi Radzie Miasta Łuków. Finalnie bowiem, to radni zadecydują o nadaniu zaszczytnego wyróżnienia.

Najbliższy termin składania kandydatur o nadanie Odznaki Honorową za Zasługi dla Łukowa mija z końcem marca. Stosowne wnioski można pobrać ze strony internetowej Miasta Łuków. Do zgłaszania propozycji osób lub podmiotów, które powinny otrzymać Odznakę, zachęca m.in. przewodniczący Komisji Odznaki Honorowej, Przewodniczący Rady Miasta Łuków Krzysztof Okliński.

Do tej pory Odznakę Honorową za Zasługi dla Łukowa otrzymali: Longin Kowalczyk, były dyrektor Muzeum Regionalnego w Łukowie i  Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Łukowskiej "Łukowiacy".  

 W skład Komisji Odznaki Honorowej za Zasługi dla Łukowa wchodzą: Maria Pszczółkowska, Zygmunt Celiński, Henryk Lipiec, Michał Mojski, Ewa Sposób, Piotr Giczela, Zygmunt Zalewski, Andrzej Zdrojewski. Przewodniczącym Komisji jest Krzysztof Okliński - Przewodniczący Rady Miasta Łuków.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy