Reklama

Reklama

KRZYWDA. Ruszyły prace przy ważnej inwestycji. Będzie eko (ZDJĘCIA)

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Informacje łukowskie Rozpoczęły się prace budowlane związane z gruntowaną modernizacją oczyszczalni ścieków w Krzywdzie.

Reklama

Koszt inwestycji to 1,9 mln zł przy czym 500 tys. zł na ten cel gmina Krzywda pozyskała w ramach wsparcia pochodzącego z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.  Wykonawcą inwestycji wyłonionym w trybie postępowania  przetargowego jest firma Wojciech Słomka SW-Team z Woli Kisielskiej. 

- Istniejąca oczyszczalnia to układ komór oczyszczalni z punktem zlewnym, poletkiem ociekowym piasku i budynkiem socjalno - technicznym. Inwestycja jest jednym z ważniejszych zadań realizowanych przez gminę Krzywda w najbliższych miesiącach mająca istotny wpływ na poprawę warunków technicznych związanych z odprowadzaniem ścieków, a także ochroną środowiska. - informuje wójt Krzysztof Warda. 

Zakres prac obejmuje m.in.:

- roboty w zakresie zagospodarowania terenu;

- roboty w zakresie oczyszczania ścieków, budowy rurociągów do odprowadzania ścieków;

- wyposażenia i modernizacji urządzeń infrastruktury technicznej; 

- wymianę oświetlenia i instalacji elektrycznej;

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy