Reklama

Reklama

Konkursy na dyrektorów szkół w gminie Łuków

Opublikowano:
Autor:

Konkursy na dyrektorów szkół w gminie Łuków - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Informacje łukowskie GMINA ŁUKÓW Wójt Gminy Łuków ogłosił konkursy na stanowiska dyrektorów Zespołu Szkół w Czerśli, Zespołu Szkół w Gołąbkach, Zespołu Szkół w Krynce, Zespołu Szkół w Rolach, Zespołu Szkół w Świdrach.

Reklama

Oferty należy składać do 28 kwietnia 2023 r., do godz. 15.30 na adres: Urząd Gminy Luków, ul. Świderska 12, 21-00 Łuków, pok. 26 (sekretariat), tel. (25) 798 24 39. W przypadku przesłania oferty listem poleconym liczy się data doręczenia przesyłki do sekretariatu Urzędu Gminy Luków. Nie dopuszcza się składania ofert w postaci elektronicznej. Konkurs przeprowadzi komisja konkursowa powołana przez Wójta Gminy Łuków. O terminie i miejscu przeprowadzenia postępowania konkursowego kandydaci zostaną powiadomieni pisemnie. Dodatkowe informacje dotyczące konkursu można uzyskać w Gminnym Zespole Oświatowym w Łukowie, ul. Świderska 12, pokój nr 45, tel. 25 798 24 40.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy