Reklama

Reklama

Konkurs plastyczny "Okładka dzieła Henryka Sienkiewicza w mojej wyobraźni". Zaprasza Muzeum Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Informacje łukowskie Muzeum Henryka Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej zaprasza dzieci i młodzież z całego powiatu, a nawet całej Polski, do wzięcia udziału w konkursie plastycznym "Okładka dzieła Henryka Sienkiewicza w mojej wyobraźni". Termin nadsyłania prac to 25 kwietnia 2022 r.

Reklama

 Rozwiązanie konkursu oraz wręczenia nagród odbędzie się 30.04.2022 r.

Regulamin konkursu i oświadczenie uczestnika do pobrania na stronie internetowej Muzeum w Woli Okrzejskiej: https://muzeumhs.pl/konkurs-plastyczny-okladka-dziela-henryka-sienkiewicza-w-mojej-wyobrazni/?fbclid=IwAR1htBhwe5Ts8gNGBlUOY8oCahT3q5ZmhkyX3JOnZ4FCWj3Puh9bT2qSSiM 

 Zasady konkursu:

Praca konkursowa powinna przedstawiać projekt okładki dowolnie wybranego dzieła Henryka Sienkiewicza. Metoda i technika dowolna. Format pracy – A4. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu tylko jedną pracę. Praca powinna być podpisana na odwrocie wg poniższego wzoru: IMIĘ I NAZWISKO/NR TELEFONU/KLASA, NAZWA SZKOŁY/IMIĘ I NAZWISKO RODZICA/OPIEKUNA. Pracę należy dostarczyć do Muzeum Regionalnego w Łukowie (ul. J. Piłsudskiego 19) lub wysłać pocztą na adres: Muzeum Henryka Sienkiewicza Wola Okrzejska, ul. H. Sienkiewicza 100, 21-480 Okrzeja. Prace można dostarczać do 25 kwietnia 2022 r. do godz. 16.00. Wraz z pracą należy złożyć wypełniony formularz oświadczenia. Prace zostaną ocenione w dwóch kategoriach: I kategoria – szkoły podstawowe, II kategoria – szkoły ponadpodstawowe. Kryteria oceny prac: zgodność z tematem, walory artystyczne, estetyka, samodzielność wykonania pracy.  Wyboru najlepszych prac dokona Komisja Konkursowa powołana przez organizatora konkursu.

Nagrody:

1. Autorzy najlepszych prac otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe.

2. Termin i sposób wręczenia nagród zostanie podany na stronie muzeum oraz w lokalnych mediach.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy