Reklama

Reklama

Konkurs LGD RAZEM na granty dla młodzieży. Dla aktywnych młodych

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Konkurs LGD RAZEM na granty dla młodzieży. Dla aktywnych młodych - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Informacje łukowskie Lokalna Grupa Działania RAZEM ogłasza nowy konkurs pt. "Minigranty LGD RAZEM na inicjatywy dla młodzieży".

Reklama

Masz ciekawy pomysł na inicjatywę dla młodzieży w wieku 16-25 lat? Weź udział w konkursie i wygraj do 3000 zł na realizację swojego projektu!

Najważniejszy jest Twój pomysł – LGD RAZEM pomoże go zrealizować. Termin nadsyłania zgłoszeń: 3 marca 2023 r. do godz. 15:30.  

Celem konkursu jest rozwój kapitału społecznego obszaru LGD RAZEM poprzez wsparcie inicjatyw służących aktywizacji młodzieży w wieku 16-25 lat do działania na rzecz lokalnego środowiska, w tym rozwijania ich pasji, zainteresowań lub aktywnego spędzania wolnego czasu.  

Ocenie podlegać będą wyłącznie inicjatywy zaplanowane do zrealizowania na obszarze działania LGD RAZEM i na rzecz młodzieży w wieku 16-25 lat, zamieszkujących ten obszar, zrealizowane w terminie do końca czerwca 2023 r.   O wsparcie mogą się ubiegać organizacje pozarządowe i grupy nieformalne.

Szczegółowy opis wraz z kryteriami oceny zgłoszonych inicjatyw znajdują się w regulaminie konkursu na stronie internetowej Lokalnej Grupy Działania RAZEM: https://lgdrazem.pl/minigranty-lgd-razem-na-inicjatywy-dla-mlodziezy-nowy-konkurs-lgd/

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy