Reklama

Reklama

Konkurs fotograficzny " 'Miejsca pamięci związane z powstaniem styczniowym na Ziemi Łukowskiej" . Zaprasza Muzeum Regionalne w Łukowie

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Konkurs fotograficzny " 'Miejsca pamięci związane z powstaniem styczniowym na Ziemi Łukowskiej" . Zaprasza Muzeum Regionalne w Łukowie - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Informacje łukowskie Muzeum Regionalne w Łukowie oraz Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Łukowskiej zapraszają dzieci i młodzież do udziału w konkursie fotograficznym pt. ,, 'Miejsca pamięci związane z powstaniem styczniowym na Ziemi Łukowskiej" zorganizowanego z okazji 160. rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego na Ziemi Łukowskiej".

Reklama

Zdjęcia nadesłane na konkurs powinny ukazywać miejsca związane z Powstaniem Styczniowym na Ziemi Łukowskiej i zostaną zaprezentowane w formie wystawy w gmach Muzeum. Wernisaż wystawy planowany jest na dzień 3 marca 2023 r. Otwarcie ekspozycji połączone będzie z wręczeniem pamiątkowych dyplomów i nagród. Serdecznie zachęcamy do udziału w konkursie. Szczegóły w regulaminie.

Miejsca pamięci związane z powstaniem styczniowym na Ziemi Łukowskiej - konkurs fotograficzny zorganizowany z okazji 160 rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego            na Ziemi Łukowskiej dofinansowanego ze środków Biura Programu ,,Niepodległa” w ramach Programu Dotacyjnego „Powstanie Styczniowe 1863 - 1864”. ORGANIZATOR: 1.      Muzeum Regionalne w Łukowie

PARTNERZY: 2. Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Łukowskiej  

CEL KONKURSU:

1. Uczczenie 160. rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego.

2.   Popularyzacja wydarzeń i miejsc pamięci związanych z Powstaniem Styczniowym na Ziemi Łukowskiej.

ZASADY KONKURSU:

1. Przedmiotem konkursu będzie wykonanie fotografii ukazującej miejsca pamięci związane  z Powstaniem Styczniowym na Ziemi Łukowskiej.

2 Format wydrukowanych prac 20x30 oraz pliki cyfrowe (przesłane na adres e-mail: muzeum.lukow@interia.pl lub na płycie CD) . Zdjęcia powinny zawierać opis miejsca, wydarzenia i datę wykonania.

3.  Konkurs jest organizowany w trzech kategoriach wiekowych:  I kategoria – klasy 1-3 szkoła podstawowa II kategoria – klasy  4-8 szkoła podstawowa III kategoria – szkoła ponadpodstawowa

4.  Prace należy przesłać lub  dostarczyć do budynku muzeum do dnia 24.02.2023 r.

5. Każdy uczestnik może nadesłać maksymalnie 4 zdjęcia.

6. Uczestnik konkursu zobowiązany jest złożyć wypełnione oświadczenie. 

Oświadczenie   jest dostępne na stronie internetowej http://muzeum.lukow.pl/ oraz w siedzibie Muzeum Regionalnego w Łukowie. 7.      Fotografie niespełniające wymogów regulaminowych nie będą oceniane. 8.      Organizatorzy zastrzegają sobie prawo nieodpłatnego publikowania zdjęć w prasie, telewizji, katalogach i na plakatach oraz w innych wydawnictwach, na stronie FB i stronie internetowej muzeum. 9.      Osoby biorące udział w  konkursie wyrażają zgodę na przetwarzanie przez Organizatorów swoich danych osobowych wyłącznie na potrzeby konkursu zgodnie z ROZPORZĄDZENIEM PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. 10.   Zgłoszenie fotografii do konkursu jest jednoznaczne z przyjęciem warunków niniejszego regulaminu i oświadczeniem, że fotografie złożone na konkurs zostały wykonane osobiście.

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

1. Wyboru najlepszych prac w poszczególnych kategoriach dokona Komisja Konkursowa powołana przez Organizatorów.

2.  Ogłoszenie wyników  i wręczenie nagród nastąpi w lutym 2023 r. w siedzibie muzeum. 3.

Data i godzina wernisażu wystawy pokonkursowej i wręczenia nagód zostanie podana na stronie internetowej oraz stronie Facebook muzeum.

NAGRODY: 1. Autorzy najlepszych prac z każdej kategorii otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe.   

Projekt dofinansowano ze środków Biura „Niepodległa" w ramach Programu Dotacyjnego „Powstanie Styczniowe 1863-1864"                          

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy