Reklama

Reklama

Jak ma przebiegać rewitalizacja Łukowa? Władze miasta zapraszają na otwarte spotkania konsultacyjne

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Jak ma przebiegać rewitalizacja Łukowa? Władze miasta zapraszają na otwarte spotkania konsultacyjne - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Informacje łukowskie ŁUKÓW Miasto Łuków podejmuje kolejne działania związane z przygotowaniem i przeprowadzeniem procesu rewitalizacji. To złożony proces polegający na współdziałaniu społeczności lokalnej i władz miasta przy udziale innych interesariuszy prowadzony w celu poprawy jakości życia mieszkańców.

Reklama

 Władze miasta zapraszają na najbliższe spotkania w tej sprawie:

- otwarte spotkanie konsultacyjne, które odbędzie się w dniu 13 lutego 2023 r. w siedzibie Urzędu Miasta Łuków (Sala konferencyjna) przy ul. Piłsudskiego 17, 21-400 Łuków o godz. 16.00;

- spotkanie z organizacjami pozarządowymi, które odbędzie się w dniu 17 lutego 2023 r. w siedzibie Urzędu Miasta Łuków (Sala konferencyjna) przy ul. Piłsudskiego 17, 21-400 Łuków o godz. 16.00;

- spotkanie z seniorami, które odbędzie się w dniu 13 lutego 2023 r. w siedzibie Łukowskiego Ośrodka Kultury przy ul. Ks. Kard. S. Wyszyńskiego 20, 21-400 Łuków o godz. 12.00.

Zapraszamy również do wzięcia udziału w ankiecie internetowej.

Ankieta udostępniona zostanie w dniach od 7 lutego do 10 marca 2023 roku. Zachęcamy do czynnego udziału w pracach dotyczących Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Łuków. Propozycje dotyczące programu rewitalizacji oraz przedsięwzięć rewitalizacyjnych można zgłaszać z wykorzystaniem formularza dostępnego na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Łuków w terminie do 6 marca 2023 r.

Wypełnione i podpisane formularze można przekazywać w jednej z poniższych form:

 pocztą elektroniczną na adres poczty elektronicznej: sekretariat@um.lukow.pl;

 pocztą tradycyjną na adres Urzędu Miasta Łuków, ul. Józefa Piłsudskiego 17, 21-400 Łuków;

 na adres skrytki ePUAP: /umlukow/skrytka;

 osobiście w Urzędzie Miasta Łuków, ul. Józefa Piłsudskiego 17, 21-400 Łuków, w Punkcie Obsługi Interesanta w godzinach pracy urzędu.

Pracownicy Urzędu Miasta Łuków udzielają szczegółowych informacji na temat procesu rewitalizacji pod numerem telefonu 25 797 66 10 lub osobiście w pok. Nr 7 w godzinach pracy urzędu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy