Reklama

Reklama

GMINA TRZEBIESZÓW Międzypokoleniowe zajęcia z GOK -iem

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

GMINA TRZEBIESZÓW Międzypokoleniowe zajęcia z GOK -iem - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Informacje łukowskie GMINA TRZEBIESZÓW Warsztaty garncarskie, aromaterapeutyczne, mydlarskie, żywieniowe, taneczne i językowe planuje GOK w Trzebieszowie.

Reklama

Organizacja zajęć będzie możliwa dzięki temu, że Gminny Ośrodek Kultury w Trzebieszowie otrzymał za pośrednictwem LGD „Razem” grant na  projekt „Rozwój miejsc spotkań i integracji mieszkańców wzmacniających kapitał społeczny na obszarze LGD "Razem" w wysokości 14 tys. 193  zł.

Inicjatywa ma integrować i aktywizować mieszkańców oraz służyć tworzeniu międzypokoleniowej więzi pomiędzy uczestnikami.

GOK planuje rozpocząć zajęcia od kwietnia i we współpracy z gminną biblioteką, wójtem i Klubem Seniora Na Topie zaprasza do udziału w Międzypokoleniowej Akademii Rozwoju.

 

Będzie to cykl  zajęć, realizowanych przez niemal cały bieżący rok, jak: warsztaty garncarskie, aromaterapeutyczne, mydlarskie, żywieniowe, taneczne i językowe. Uczestnicy Akademii będą mogli wziąć udział w kursie samoobrony i kursie udzielania pierwszej pomocy. Na zajęcia warsztatowe, które ograniczone są liczbowo pod względem ilości uczestników, będzie obowiązywała lista zapisów.

GOK wspólnie z Klubem Szachowym zorganizuje Otwarte Zawody w Szachy i Warcaby. Całość cyklu zakończy Uroczysta Gala Międzypokoleniowej Akademii Rozwoju podczas której odbędzie się wręczenie dyplomów uczestnikom.

  

W ramach Międzypokoleniowej Akademii Rozwoju w Gminie Trzebieszów odbędą się:

- warsztaty pierwszej pomocy (4 godziny x 2 grupy po 15 osób)

- warsztaty z samoobrony (8 x 1 godzina dla 20-osobowej grupy)

- warsztaty z języka angielskiego (14 x 45 min dla 20-osobowej grupy)

- warsztaty mydlarskie (2 godziny x 4 grupy po 15 osób)

- wykład i warsztat dotyczący zdrowego żywienia (1 godzina dla 30-osobowej grupy) - połączony z inauguracją Akademii Rozwoju

- warsztaty garncarskie (4 x 2 godziny dla 15-osobowej grupy)

- warsztaty taneczne (4 x 2 godziny dla 20-osobowej grupy)

- warsztaty aromaterapeutyczne (7 godzin dla 15-osobowej grupy)

- Turniej Szachowy i Warcabowy z wręczeniem dyplomów

Szczegóły, terminy, zapisy na poszczególne elementy projektu będziemy publikować w naszym wydarzeniu, na naszym profilu, a także stronach internetowych GOK i UG Trzebieszów. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy