Reklama

Reklama

GMINA STANIN Ponad 10 tys. zł dla biblioteki w Staninie

Opublikowano:
Autor:

GMINA STANIN Ponad 10 tys. zł dla biblioteki w Staninie  - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Informacje łukowskie Gminna Biblioteka Publiczna w Staninie otrzymała dofinansowanie, min. na organizację warsztatów teatralnych i naukę tworzenia naturalnych kosmetyków dla kobiet. Unijne pieniądze trafiły tu dzięki współpracy z Lokalną Grupą Działania „RAZEM”.

Reklama

Biblioteka pozyskała unijne pieniądze w kwocie 10 tys. 263 zł dzięki współpracy z Lokalną Grupą Działania „RAZEM” na zrealizowanie grantu „Idę na sztukę do biblioteki”. Projekt jest skierowany do minimum 30 mieszkańców gminy Stanin i ma trwać do 8 października 2021 r.

Uczestnicy wezmą udział min. w warsztatach teatralnych dla dzieci i młodzieży, wystawieniu sztuk teatralnych oraz warsztatach z tworzenia naturalnych kosmetyków dla kobiet. Dzięki dofinansowaniu można będzie kupić sprzęt i artykuły na potrzeby wystawienia sztuk teatralnych, jak baner, artykuły dekoracyjne, mikrofon oraz kupić kostiumy na scenę  - 5 sztuk spódnic i 15 sztuk białych koszul.

Kolejne działania to warsztaty teatralne, trwające 20 godzin, dla dzieci i młodzież w wieku 9-14 lat z terenu gminy Stanin, wystawienie sztuk teatralnych i poczęstunek, konkurs na "Najlepszy EKO strój" i zakup nagród. Ciekawa propozycją będą warsztaty z tworzenia naturalnych kosmetyków dla pań.  

Wszystko to będzie bezpłatne i ogólnodostępne dla uczestników.

Zajęcia będą   w sali konferencyjnej GBP w  Kosutach.  Szczegóły dotyczące rekrutacji do projektu będą umieszczone  na stronie UG w Staninie.

 

Aneta Rosa, dyrektor GBP w Staninie podpisała umowę na realizację grantu „Idę na sztukę do biblioteki” z Sylwią Romańską- Węzik, prezes Stowarzyszenia LGD „Razem”

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy