Reklama

Reklama

GMINA ŁUKÓW. OSP Gręzówka z aspiracjami

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

GMINA ŁUKÓW. OSP Gręzówka z aspiracjami  - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Informacje łukowskie Zostają na dłużej w KSRG.

Reklama

2 sierpnia w siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Łukowie odbyło się spotkanie w sprawie włączenia jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Gręzówce  do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego. W spotkaniu uczestniczyli Komendant Powiatowy PSP w Łukowie st. bryg. Tomasz Majewski, Prezes Zarządu OSP w Gręzówce,  Janusz Kozioł oraz Wójta Gminy Łuków Mariusz Osiak.

Ochotnicza Straż Pożarna w Gręzówce funkcjonuje już w systemie od 4 maja 2016 r. na podstawie decyzji Komendanta Głównego PSP. Jednostka został włączona na czas określony do  31 grudnia 2021 r. Podczas spotkania podpisano trójstronne porozumienie, które określa wielkość sił i środków jednostki OSP włączonej do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego. Stanowi ono podstawę do wydania przez Komendanta Głównego PSP decyzji o włączeniu jednostki do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego na kolejny okres. Porozumienie zawarto na czas określony do  31 grudnia 2026 roku.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy