Reklama

Reklama

GMINA ADAMÓW 29 rodzin otrzymało Szlachetną Paczkę

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Informacje łukowskie Po kilku latach znów na terenie gminy Adamów powstał rejon Szlachetnej Paczki, który obejmował sąsiadujące ze sobą Gminy: Adamów, Wojcieszków, Serokomlę i Krzywdę.

Reklama

XX edycja Szlachetnej Paczki nie należała do łatwych. Czas pandemii spowodował, że bardzo dużo rodzin potrzebowało pomocy. Wielu ludzi z dnia na dzień straciło pracę, a ich sytuacja materialna znacznie się pogorszyła. I to właśnie do nich ruszyli dobrzy ludzie ze Szlachetnej Paczki.

            Ta edycja stała się bardzo ważna dla Gminy Adamów. Po kilku latach znów na terenie tej Gminy powstał rejon Szlachetnej Paczki. Rejon obejmował cztery sąsiadujące ze sobą Gminy: Adamów, Wojcieszków, Serokomlę i Krzywdę.

Liderem rejonu została przewodnicząca Rady Gminy Adamów Anna Bartosiewicz – na co dzień pracująca w Zespole Szkół im. Gen. Franciszka Kamińskiego w Adamowie.

Pomagało jej 15 wolontariuszy:

Jagoda Abramek

Natalia Wesołek

Bożena Burdach

Mirosława Burdach

Agnieszka Goławska

Ewelina Józwik

Edyta Dziudzik

Katarzyna Markowska

Iwona Ponikowska

Agata Sokołowska

Katarzyna Syroka – Gągała

Dorota Zagrodnik

Paweł Cybulski

Paweł Śledź

Hubert Adameczk

To oni poświęcili swój czas by nieść radość tym, którzy tego najbardziej potrzebują. Do paczkowej bazy zgłoszono 37 rodzin.

Po weryfikacji 29 rodzin otrzymało Szlachetną Paczkę.

W Weekend Cudów (12 – 13 grudnia 2020 roku) wolontariusze zawieźli paczki od Darczyńców do rodzin. Słowom wdzięczności i łzom szczęścia nie było końca.

- Ta edycja Szlachetnej Paczki nauczyła nas, że warto pomagać. Pokazała każdemu z nas, że trzeba być wdzięcznym, za to co mamy. Dobro powraca .. i powróci…- mówią organizatorzy.

 

Podziękowania lidera rejonu Anny Bartosiewicz dla wszystkich zaangażowanych w Szlachetną Paczkę 2020.

" XX edycja Szlachetnej Paczki nie należała do najłatwiejszych. Pandemia nie ułatwiła nam zadania. Mieliśmy ogromne obawy, że nie znajdziemy darczyńców dla - aż 29 rodzin.. Ale się udało! Przyszedł wiec czas na podziękowania tym, bez których nie byłoby tych wspaniałych chwil w Szlachetnej Paczce.

Moi wspaniali i kochani wolontariusze - DZIĘKUJĘ! Bez Was nic by nie było. To Wasza zasługa. jesteście cudowni! Dziękuję za Wasz czas, ciężką pracę, wytrwałość i dużo pozytywnych emocji. Dziękuję za waszą radość i wiarę w lepsze jutro. Dziękuję, że mogłam z Wami współpracować. Wykonaliście kawał dobrej roboty!!!

To dzięki Wam 29 rodzin z naszych Gmin przeżyje niezapomniane święta. To Wy byliście świadkami łez wzruszenia i wdzięczności. To Wy - wraz ze swoimi Darczyńcami - dokonaliście niemożliwego!!!!

Dziękuję wszystkim Darczyńcom - ludziom o wielkich sercach. Daliście cząstkę siebie! Dobro powraca!

Dziękuję Radnemu Rady Powiatu Łukowskiego - Wojtkowi Czerniecowi za odwiedziny i choinkę dla potrzebującej Pani. Masz Wojtku wielkie serce!

 Dziękuję włodarzom Gmin: Pani Agnieszce Cieślak, Panu Krzysztofowi Warda i Panu Karolowi Ponikowskiemu za obecność, słowa wsparcia, dyplomy i cukierki dla wolontariuszy !

 Dziękuję Kierownikowi GOPSU w Adamowie - Pani Katarzynie Wierzbickiej - Frydrych za odwiedziny i wspólnie spędzony czas.

 Dziękuję Spółdzielni Socjalnej "Wojcieszkowianka" za obiad i długie rozmowy 🙂

 Dziękuję naszej młodzieży z projektu Równać Szanse za pomoc przy rozwożeniu paczek do potrzebujących.

 Dziękuję Dyrektorowi Zespołu Szkół im. Gen. Franciszka Kamińskiego w Adamowie – Panu Jarosławowi Szczepaniakowi za udostępnienie szkoły na paczkowy magazyn.

 Dziękuję Kasi, Agacie i Iwonce za przygotowanie podziękowań dla darczyńców.

 Dziękuję za wszystkie słodkości na paczkowy stół!

 Szlachetna Paczka się nie kończy, ale trwa nadal. Za wszystko co było i będzie dobre dziękuję!

 

                                                                                             Anna Bartosiewicz

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy