Reklama

Reklama

Dziewczyny z Łukowa trzecie, chłopcy na drugim miejscu

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Informacje łukowskie „Orlik” przy Szkole Podstawowej nr 5 w Łukowie był miejscem finałowych rozgrywek Rejonu Bialskiego w Mini-Piłce Nożnej oraz Piłce Nożnej Dziewcząt i Chłopców. Gospodarzem zawodów był PSZS w Łukowie, a mecze rozegrano 10 i 11 czerwca.

Reklama

W kategorii dziewcząt pierwszego dnia wystąpiły trzy ekipy, a mecze rozegrano systemem ,,każdy z każdym”. Wyniki przedstawiają się następująco:

SP 5 Łuków - SP 5 Biała Podlaska 0:6

SP 5 Łuków - SP 2 Międzyrzec Podlaski 1:1

SP 2 Międzyrzec Podlaski - SP 5 Biła Podlaska 0:3

W klasyfikacji końcowej zwyciężyły piłkarki z Białej Podlaskiej (op. Jarosław Romaniuk) przed drużyną z Międzyrzeca Podlaskiego (op. Bernadeta Iwanejko) i piłkarkami z łukowskiej „Piątki” (op. Ryszard Grochowski). Awans na zawody wojewódzkie w kategorii dziewcząt uzyskała Szkoła Podstawowa nr 5 w Białej Podlaskiej. 

W kategorii chłopców w meczu finałowym piłkarze ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Białej Podlaskiej  (op. Ryszard Wiecierzewski) pokonali uczniów Szkoły Podstawowej nr 4 z Łukowa (op. Kuba Ostrowski) 3:1. Oznacza to, że awans na zawody wojewódzkie w kategorii chłopców uzyskała drużyna z byłego miasta wojewódzkiego.

Drugiego dnia, w kategorii dziewcząt (Finał Piłki Nożnej) mecze zakończyły się następująco:

SP 2 Międzyrzec Podlaski - SP 5 Łuków 1:8

SP 5 Łuków - SP 5 Biała Podlaska 0:2

SP 2 Międzyrzec Podlaski - SP 5 Biła Podlaska 1:4

W klasyfikacji końcowej, zdobywając jednocześnie awans na zawody wojewódzkie triumfowały uczennice Szkoły Podstawowej nr 5 w Białej Podlaskiej (op. Renata Korszeń). Na drugim miejscu zawody ukończyły reprezentantki gospodarzy z SP nr 5 w Łukowie (op. Ryszard Grochowski), a na trzecim miejscu uplasowały się uczennice z Międzyrzeca Podlaskiego (op. Andrzej Kobyła).

W kategorii chłopców mecze również rozegrano systemem ,,każdy z każdym”, uzyskując następujące wyniki:

SP 1 Łuków - SP 2 Międzyrzec Podlaski 2:1

SP 2 Międzyrzec Podlaski - SP 9 Biała Podlaska 1:4

SP 1 Łuków - SP 9 Biła Podlaska 0:1

Zawody zwyciężyła drużyna SP 9 Biała Podlaska (op. Robert Mazur) przed reprezentantami Szkoły Podstawowej nr 1 w Łukowie (op. Artur Paszkiewicz) oraz drużyną SP 2 Międzyrzec Podlaski (op. Zbigniew Wasąg). Awans na zawody wojewódzkie w kategorii chłopców uzyskała Szkoła Podstawowa nr 9 w Białej Podlaskiej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy