Reklama

Reklama

Dzień Edukacji Narodowej w gminie Krzywda. Awanse i nagrody

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Informacje łukowskie W piątek 14 października w Gminnej Bibliotece Publicznej w Hucie Dąbrowie społeczność szkolna obchodziła Gminny Dzień Edukacji Narodowej.

Reklama

Uroczyste spotkanie rozpoczęło się od powitania zaproszonych gości, w tym Wójta Gminy Krzywda Krzysztofa Wardy, Przewodniczącego Rady Gminy Krzywda Krzysztofa Cięciary, dyrektorów szkół wraz z pracownikami, a także dyrektora i pracowników obsługi ekonomiczno-administracyjnej szkół. Następnie na scenie pojawili się uczniowie z Zespołu Szkół w Hucie Dąbrowie, którzy specjalnie na tę okazję przygotowali występ artystyczny.

Kolejnym punktem programu było wręczenie awansów zawodowych na stopień nauczyciela mianowanego. Ślubowanie złożyło dwóch nauczycieli: nauczyciel Zespołu Szkół                                  w Fiukówce i nauczyciel Szkoły Podstawowej w Radoryżu Kościelnym.

W dalszej części uroczystości dyrektorom szkół, wicedyrektorom, nauczycielom, dyrektorowi GZEAS oraz głównej księgowej zostały wręczone nagrody wójta. Równie ważny moment stanowiło uhonorowanie wyróżnionych nauczycieli  przez dyrektorów poszczególnych szkół.

Spotkanie stanowiło sposobność do podsumowania pracy całej gminnej oświaty. W swoim przemówieniu Wójt Gminy Krzywda podkreślił szczególną rolę  jaką szkolnictwo odgrywa w rozwoju młodych pokoleń naszych mieszkańców. Podziękował równocześnie za zaangażowanie oraz pasję nauczycieli w przekazywaniu wiedzy i wychowywaniu uczniów.

Uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej odbywały się również w poszczególnych placówkach oświatowych Gminy Krzywda, gdzie miały miejsce uroczyste akademie. W tym wyjątkowym czasie młodzież szkolna mogła również wcielić się w rolę swoich wychowawców.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy