Reklama

Reklama

Dystrybucja węgla w Gminie Łuków rozpoczęta. Może go nabyć jedynie osoba uprawniona

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Dystrybucja węgla w Gminie Łuków rozpoczęta. Może go nabyć jedynie osoba uprawniona - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Informacje łukowskie GMINA ŁUKÓW Od 7 grudnia gmina rozpoczęła dystrybucję węgla na swoim terenie. Cena za tonę wynosi 2 000 zł.

Reklama

Węgiel może być dostarczany mieszkańcom gminy ze składu za dodatkową odpłatnością, na zasadach określonych przez właściciela składu.

WAŻNE !!!

    Osoby, które otrzymały telefon lub sms z Urzędu Gminy Łuków, zgłaszają się na przydzielone do obsługi składy.

    Na składzie węgiel może nabyć jedynie osoba uprawniona (przyznany dodatek węglowy), która złożyła wniosek - legitymując się dowodem osobistym.

    Osoby, które kupują węgiel w imieniu innej osoby powinny okazać na składzie upoważnienie potwierdzone urzędowo (tego będzie wymagał skład węgla).

METODY PŁATNOŚCI:

    Przelewem na zdefiniowane konto Gminy Łuków w Banku Spółdzielczym w Łukowie o numerze rachunku: 50 9204 0001 0021 3976 2000 0150

    W tytule przelewu należy zawrzeć dane: Imię nazwisko i adres osoby, na którą składany był wniosek, dokument zapłaty należy okazać na składzie.

    W kasie Urzędu Gminy Łuków od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-14.30 (gotówką lub kartą płatniczą), dokument zapłaty należy okazać na składzie.

UWAGA !!!

W wyjątkowych sytuacjach płatności gotówką za zakup węgla po cenie preferencyjnej można dokonać bezpośrednio na składzie.

Dostawa węgla następuje po dokonaniu zapłaty.

Osoby zainteresowane mogą ocenić jakość sortymentu węgla (orzech i groszek), jak również uczestniczyć w jego ważeniu przed dostawą – na przydzielonym składzie do obsługi (zgodnie z wykazem).

Szczegółowe informacje można uzyskać w Urzędzie Gminy Łuków lub pod nr telefonu 25 798 24 39 w. 100, 135.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy