Reklama

Reklama

DEBATA SPOŁECZNA: „BEZPIECZEŃSTWO NA TERENIE GMINY TRZEBIESZÓW". Już 1 grudnia o godz.12:00

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

DEBATA SPOŁECZNA: „BEZPIECZEŃSTWO NA TERENIE GMINY TRZEBIESZÓW". Już 1 grudnia o godz.12:00 - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Informacje łukowskie „Bezpieczeństwo na terenie gminy Trzebieszów.” To hasło przewodnie kolejnej debaty społecznej jaką zorganizują łukowscy policjanci. Zaplanowane na 1 grudnia 2022 roku o godz. 12.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Trzebieszowie spotkanie, ma na celu zdiagnozowanie problemów i oczekiwań mieszkańców oraz wypracowania wniosków, których realizacja wpłynie na poprawę bezpieczeństwa lokalnej społeczności.

Reklama

Realizując jedno z priorytetowych zadań naszej formacji, jakim jest zacieśnianie współpracy ze społecznością lokalną, chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w kolejnym spotkaniu w ramach cyklu debat społecznych. Już 1 grudnia 2022 roku o godzinie 12.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Trzebieszowie, policjanci, strażacy i przedstawiciele samorządu będą  między innymi oczekiwali na spostrzeżenia, uwagi i sugestie mieszkańców naszego regionu, dotyczące ich bezpieczeństwa.

- Celem przedsięwzięcia jest zdiagnozowanie kolejnych realnych oczekiwań społecznych wobec instytucji działających na rzecz poprawy bezpieczeństwa na terenie gminy Trzebieszów, ograniczenie zjawisk i zachowań, które budzą powszechny sprzeciw i poczucie zagrożenia, a przede wszystkim włączenie obywateli w wypracowanie rozwiązań mających na celu wzrost poczucia bezpieczeństwa lokalnej społeczności – informuje asp. szt. Marcin Józwik z KPP w Łukowie.

Wszyscy uczestnicy spotkania, oprócz możliwości ponownego poznania aplikacji „Moja Komenda” i „Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa”  będą mogli bezpośrednio przekazać policjantom i zaproszonym gościom swoje spostrzeżenia dotyczące ich bezpieczeństwa i problemów z jakimi borykają się każdego dnia.

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy