Całe rodziny ścigały się z wózkami w Parku Miejskim (zdjęcia) Wyścigi Wózków w chodzie „Buggy Gym"

Opublikowano: Aktualizacja:
Autor:

Informacje łukowskieWczoraj, w niedzielę 12 maja, w Parku Miejskim w Łukowie odbyły się VI Międzynarodowe Wyścigi Wózków w chodzie „Buggy Gym". Uczestnicy zabawy mieli do pokonania dystans 100 kroków.

Rywalizowali w kategoriach: dzieci z wózkiem dla lalek, mama z wózkiem, tata z wózkiem i rodzina z wózkiem (dwie osoby pchały wózek). W kategorii dzieci z wózkiem dla lalek wystartowało ok 40 dzieci. Tutaj nie było klasyfikacji.
     W kategorii mama z wózkiem zwyciężyła Katarzyna Pochman, drugie miejsce zajęła Marta Goławska a trzecie Edyta Rosa. W kategorii tata z wózkiem zwyciężył Sebastian Goławski, drugie miejsce zajął Paweł Raczkowski, a trzecie Paweł Mateńko. W kategorii rodzina z wózkiem zwyciężyła rodzina Rosa, drugie miejsce dla rodziny Woch a trzecie miejsce zajęła rodzina Parulska.
    Oprócz wyścigów wózków był też pokaz tańca nowoczesnego w wykonaniu Fit Dance Forma oraz atrakcje Fikon. Organizatorem wydarzenia była Sylwia Mateńka-Woch i Fit Dance Forma. Partnerami wydarzenia byli m.in. Łukowski Ośrodek Kultury, Kino Łuków oraz Pizzeria Da Grasso Łuków. Honorowy Patronat nad imprezą objął Burmistrz Miasta Łuków Piotr Płudowski.