Reklama

Reklama

Brawo Krzysztof Majek! Uczeń Rolnika finalistą Wojewódzkiego Konkursu Ekologicznego „Człowiek W Środowisku”

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Zs nr 3 w Łukowie

Brawo Krzysztof Majek! Uczeń Rolnika finalistą Wojewódzkiego Konkursu Ekologicznego „Człowiek W Środowisku” - Zdjęcie główne

foto Zs nr 3 w Łukowie

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Informacje łukowskie W Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie odbył się 3 marca etap wojewódzki konkursu ekologicznego „Człowiek w środowisku”, w którym udział wzięli uczniowie Zespołu Szkół nr 3 w Łukowie: Krzysztof Majek, Mateusz Mućka i Julia Krypska.

Reklama

Uczeń klasy III TIA Krzysztof Majek został finalistą tego konkursu i znalazł się wśród 50 najlepszych uczniów, którzy w nagrodę otrzymali Bilety Wstępu na dwudniowe warsztaty w Roztoczańskim Parku Narodowym.

Uczniowie pod kierunkiem pani Renaty Wawryniuk od października 2022 roku przygotowywali się do konkursu biorąc udział w Wielkiej Lekcji Ekologii, w warsztatach z zakresu ekologii oraz wykorzystując materiały edukacyjne, filmy i wiadomości z dziedziny ekologii i ochrony środowiska.

Podczas Gali Finałowej uczniowie uczestniczyli w części edukacyjnej i artystycznej, podczas której wysłuchali referatów: “Roztoczański Park Narodowy w służbie ochrony przyrody Roztocza” – Dyrektor Roztoczańskiego Parku Narodowego, “Na moczary i do kniei. Polesie w Naturze” - Dyrektor Poleskiego Parku Narodowego, mgr inż. Jarosław Szymański, “Czynna ochrona przyrody prowadzona przez Regionalną Dyrekcję Ochrony Środowiska w Lublinie” - Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Lublinie, dr Arkadiusz Iwaniuk.

Obejrzeli także występy Chóru Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie oraz Koncert Zespołu Pieśni i Tańca “Jawor” Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy