Reklama

Reklama

Bezpłatne warsztaty instrumentalne w Łukowskim Ośrodku Kultury

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: ŁOK

Bezpłatne warsztaty instrumentalne w Łukowskim Ośrodku Kultury - Zdjęcie główne

ŁOK zaprasza na bezpłatne warsztaty | foto ŁOK

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Informacje łukowskie Stowarzyszenie Kulturalnych Marzycieli, Miasto Łuków oraz Łukowski Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają na warsztaty instrumentalne.

Reklama

Warsztaty instrumentalne są bezpłatne i skierowane do dzieci i młodzieży. Odbędą się 28 grudnia 2022r. w godzinach 10:00-13:00 w sali widowiskowej ŁOK. Warsztaty poprowadzą instruktorzy muzyczni: Anton Fartushnyi i Mariusz Gajda. Podczas warsztatów uczestnicy będą mieli okazję poznać m.in. budowę instrumentów, prawidłową technikę gry na poszczególnych instrumentach, takich jak: pianino, saksofon, trąbka, puzon czy perkusja.

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest zapisanie się pod numerem: 572-558-976 oraz dostarczenie w dniu warsztatów wypełnionego RODO i karty uczestnictwa, dostępnych w załączniku na STRONIE.

Anton Fartushnyi – członek „Stowarzyszenia Kulturalnych Marzycieli”, instruktor muzyczny Łukowskiego Ośrodka Kultury, animator kulturalno-oświatowy z wieloletnim doświadczeniem muzycznym i pedagogicznym, kompozytor, lider zespołu ŁOK'ej Band, członek zespołu Łukband, kapeli Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Łukowskiej „Łukowiacy”, Łukowskiej Orkiestry Dętej im. A. Próchniewicza w Łukowie, zespołu „Buty Farmera” oraz współzałożyciel formacji Live Duet. Anton Fartushnyi posiada doświadczenie we współpracy z każdą grupą wiekową. Na co dzień pracuje jako instruktor z dziećmi i młodzieżą podczas nauki gry na instrumentach w Łukowskim Ośrodku Kultury, a także podczas organizacji ferii i wakacji ŁO'K.

Mariusz Gajda – założyciel Studia Edukacji Muzycznej, działającego przy Łukowskim Ośrodku Kultury. Muzyk, nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem pedagogicznym na każdym etapie edukacji kulturalnej. Mariusz Gajda jest nauczycielem muzyki i plastyki w Zespole Szkół im. Gen. F. Kamińskiego w Adamowie, członkiem zespołu ŁOK'ej Band, współzałożycielem formacji Live Duet. Na co dzień prowadzi zajęcia w Łukowskim Ośrodku Kultury, oferujące naukę gry na instrumentach, m.in. akordeonie, pianinie, gitarze oraz saksofonie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy